forum

Fora Internetowe

Czy stronki internetowe robi się tylko za pomocą notatnika i używania kodów? Można wykorzystywać różne inne sposoby, jakimi mogą być na przykład skrypty. Rodzai skryptów jest dość sporo, więc możemy przebierać w przeróżnych rodzajach portali czy for. Dwoma najbardziej obecnie używanymi skryptami rozbudowanymi są PHP-Fusion – Czyli portal posiadający różne funkcje oraz własne forum, oraz phpBB by przemo czyli skrypt forum internetowego. Czasami wystarczy zwykłe na forum na zwykłym darmowym skrypcie jakim może być choćby przemo, aby osiągnąć dużą liczbę odwiedzin, użytkowników, popularności. Prowadzenie for jest bardziej przyjemne niż stron, ponieważ ciągle coś się zmienia, w każdej chwili ktoś może dodać ciekawy temat, lub odpowiedzieć w jakimś temacie. Wszystko jest dla wszystkich, to jest to co bardzo ciekawi nas, dlatego forum dyskusyjne obecnie cieszy się dużą popularnością. Dla przykładu można wsiąść takie forum jak darkwarez, na pewno dziewięćdziesiąt procent czytelników tego tekstu słyszało zapewne o takim forum. Wystarczy spojrzeć na statystyki jest to miliony użytkowników, miliardy postów oraz pewnie biliony unikalnych wizyt. Posiadając takie forum można zarabiać sporo pieniędzy choćby za samo wyświetlanie reklam na stronie głównej.

Posiadając przeciętną stronę zarobek dziennie na takiej stronie wynosi 3 grosze, lecz na takim forum może nawet wynosić kilkadziesiąt złotych, a trzeba wsiąść pod uwagę że bardzo dużo trzeba zaliczyć wejść aby mieć właśnie te trzy grosze, a co dopiero aby mieć kilkadziesiąt złotych. Jest to najlepszy warez w Polsce, a nie ma żadnych magii, latających kotów itp. Jest to zwykłe lekko zmodyfikowane forum z jednych z najbardziej podstawowych skórek. Jest dowodem na to że wszystko można osiągnąć reklamą, ponieważ są to najlepsze pozycje pod najbardziej znanymi frazami jak warez, forum warez, linki rapidshare itp. A takie frazy wpisuje dziennie tysiące ludzi, i dzięki temu odnajdują wspaniały darkwarez. Oczywiście są też inne fora również dobrze rozwinięte nie będąc warezami. Istnieją fora tematyczne, czyli będące założone ze względu na coś, na jakiś konkretny temat. Fora wielotematyczne, czy też fora w których można pobrać oddzielne kategorie jak muzykę, czy gadżety do telefonu.

Do najbardziej rozchwytywanych for tematycznych zalicza się temat smartfonów. To urządzenie dla telefonów jest ideałem, ponieważ łatwo można podrasować pewne funkcję, oraz łatwo wymienia się w nim części. W takim forum zapewne występują dyskusję o różnych markach i modelach, pliki do pobrania czyli gry java, motywy, dzwonki, tapety oraz inne potrzebne gadżety, oraz poradniki na tuningowanie naszego sprzętu. Również bardzo łatwo z takiego telefonu ściągnąć blokadę sim-lock. Oprócz odpowiedniej tematyki bardzo potrzebna jest dobra reklama, ponieważ bez niej nie ma nic, a ostatnim punktem do sukcesu jest skórka o czym powinien pamiętać każdy kto chce osiągnąć sukces tworząc coś w internecie. Pomysł przede wszystkim powinien sam przyjść do głowy.

Zobacz tez temat: rozkręcanie fora internetowego poprzez kampanię linków sponsorowanych.