survival

Przedmioty wojskowe i survivalowe dla każdego

Kompania PROTARGET została założona w maju 2011 roku w zamiarze rozszerzania aktywności i wyszukanego spędzania niezaplanowanego czasu. Koncepcją sklepu internetowego była inicjatywa handlowa polegająca na sprzedaży towarów militarnych, survivalowych i outdoorowych.
W ofercie sklep można znaleźć ekwipunek do paintballu, ekwipunek do samoobrony, wykrywacze metali, akcesoria motoryzacyjne i wiele innych narzędzi. Firma stawia na profesjonalizm i do każdego nabywcy podchodzimy w sposób indywidualny. W połączeniu z tym, iż zachowuje interesującą i pożyteczną relację pomiędzy wartością a jakością, nasze towary potrafilibyśmy proponować dużemu spektrum klientów.

Duża część miłośników aktywnych form aktywności chętnie zaopatruje się nie tylko w akcesoria i części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pojazdu, ale również przydatne gadżety do rowerów, quadów czy terenówek.
W przypadku tych ostatnich na poważne eskapady mogą przydać się : liny kinetyczne, lodówki i gazówki turystyczne, bagażniki dachowe, szekle, ale też niezbędne akcesoria 4×4, układy zawieszenia i układy hamulcowe.

Bywa, że przyda się nawet akumulator, zapasowa turbosprężarka czy podnośnik.
Wybywając naprzeciw bardziej wymagającym odbiorcom, w przyszłości mogą zechcieć rozwijać swoją czynność, poprzez wprowadzenie sprzętu specjalistycznego, ze przeciętnej i wyższej półki.

Oceniam, że spośród obfitej oferty produktów na rynku wybiorą Państwo akcesoria, które precyzyjnie zaspokoją Państwa oczekiwania. Zakładam, że to właśnie podwładni są bazą sukcesu każdej spółki, dlatego też staram się zapewnić im pociągające warunki pracy, rozwoju profesjonalnego i prywatnego. Zapewniam im możliwość zdobywania nowych kompetencji i zdolności. W połączeniu z tym, iż sam jestem odpowiedzialny społecznie, w biznesie uwzględniam przede wszystkim miejscowe biznesy wspólne, opiekę środowiska, pracowników i dostawców. Pragnę, ażeby nabywcy akcesoriów kupowali tyko profesjonalny pod każdym względem sprzęt.

Pozdrawiam
Heniex